Grille

Grille gazowe marki Broil King

Kiedy myślimy o mistrzach grillowania, to bez wątpienia na myśl przychodzą nam Amerykanie i Kanadyjczycy. Dlatego też w naszym sklepie znajdziesz grille kanadyjskiej marki Broil King, która ma swoje korzenie w mieście Waterloo w stanie Ontario. Producentem grilli Broil King jest Onward Manufacturing Company – firma ta istnieje na rynku aż od 1906 i posiada już prawie 40-letnie doświadczenie w tworzeniu najlepszych grilli. Dzięki temu możesz mieć pewność, że grille Broil King spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników grillowania!

Kanadyjska jakość

Urządzenia Broil King są produkowane wyłącznie w fabrykach zlokalizowanych w USA oraz Kanadzie. Zespół najlepszych projektantów dba o każdy detal, zarówno pod względem designu, jak i użyteczności. Marka jest na tyle pewna niezawodności swoich produktów, że oferuje niezwykle długie okresy gwarancyjne – nawet do 25 lat gwarancji na piekarnik i pokrywę w zależności od wybranego modelu oraz do 15 lat gwarancji na pozostałe elementy, takie jak palniki, ruszty i aromatyzery. Dzięki temu możesz mieć pełne zaufanie do jakości i trwałości swojego grilla Broil King!

Nowatorski System PGT

Dzięki zastosowanej w grillach Broil King technologii PGT, czyli Performance Grilling Technology, przygotowanie każdej potrawy na grillu staje się możliwe! System PGT obejmuje pięć kluczowych rozwiązań technologicznych, takich jak piekarnik, ruszty, aromatyzery, palniki oraz zawory i pokrętła. Współdziałanie tych elementów tworzy legendarny system PGT, który gwarantuje doskonałe efekty grillowania. Z grillami Broil King możesz łatwo przyrządzić steki, całego kurczaka, pizzę, a nawet desery – możliwości są nieograniczone, a efekty wspaniałe!

Bogaty wybór akcesoriów

Z naszą bogatą gamą akcesoriów do grillowania marki Broil King, gotowanie na świeżym powietrzu stanie się zawsze niesamowitą przygodą. Dzięki różnorodności dostępnych akcesoriów takich jak kamienie na pizzę, stojaki na kurczaka czy żeliwne brytfanny na mięso i warzywa, każde grillowanie będzie wyjątkowe i pełne możliwości. Zapewniamy, że nasze akcesoria do grillowania Broil King spełnią wszystkie Twoje oczekiwania i umożliwią Ci przygotowanie doskonałych dań na świeżym powietrzu!

Akcesoria oraz grille Broil King kupisz na miejscu w naszych salonach w Redzie (ul. Wejherowska 71) oraz Koszalinie (ul. Szczecińska 37) oraz online w sklepie domuwarte.pl.

Grille gazowe i węglowe marki Weber

W naszej ofercie znajdziesz także grille ogrodowe cenionej marki Weber. Otwórz się na nowe możliwości, które dają urządzenia tej znanej marki. Od momentu wynalezienia pierwszego grilla w kształcie kuli w 1952 roku, zmieniają oblicze światowej kultury grillowania. Weber to synonim innowacji w grillowaniu, doskonałych produktów i fantastycznej atmosfery podczas grillowania. Działają od ponad 40 lat na rynkach na całym świecie, wpływając znacząco na zmianę globalnej kultury grillowania.

Bogatą ekspozycję akcesoriów, grilli gazowych oraz węglowych marki Weber obejrzysz w naszym sklepie w Koszalinie (ul. Szczecińska 37).

Wolisz kupić online? Wejdź na adres domuwarte.pl.