Piece wolnostojące na pellet

Piecyki na pellet to ekologiczne urządzenia idealne do ogrzania salonu, biura czy warsztatu. Chcesz ogrzać więcej niż jedno pomieszczenia? Nie ma problemu! Wybierz wówczas piec na pellet z możliwością rozprowadzenia ciepłego powietrza. Warianty Hydro z kolei ogrzeją wodę w grzejnikach, w układzie podłogowym oraz wodę użytkową. Odwiedź nasz sklep ABC Kominki Słupsk ul. Kaszubska 32.

Zobacz trzy opcje działania oferowanych przez nas pieców:

  1. Z nadmuchem ciepłego powietrza – modele te ogrzewają pomieszczenie, w którym są zainstalowane za pomocą ciepła oddawanego przez szybę oraz wentylator, umieszczony w urządzeniu. Możliwość ogrzania pomieszczenia do ok. 110 m2.
  2. Z rozprowadzeniem ciepłego powietrza – posiadają te same cechy, co modele z nadmuchem, ale dodatkowo oferują możliwość doprowadzenia powietrza z piecyka do kolejnych pomieszczeń. Powierzchnia grzewcza do około 140 m2.
  3. Do centralnego ogrzewania (warianty wodne) – pełnią funkcję centralnego ogrzewania całego domu (grzejniki, podłogówka). Dostępne są również modele z możliwością ogrzania wody użytkowej. Dodatkowo w modelach wodnych (Hydro) wbudowana jest pełna hydraulika (podobnie jak w kotłach gazowych), dzięki czemu sam montaż jest zarówno błyskawiczny i prosty, jak i również tańszy niż przy tradycyjnych kotłach. Powierzchnia grzewcza do nawet 280 m2.

Atuty naszych piecyków na pellet:

1. Design i komfort użytkowania

Proste, bezpieczne i intuicyjne w działaniu, a przy tym też efektowne dla oka. Takie są nasze piece na pellet. Wybierz opcje wykończenia i kolor idealny do swojego wnętrza. Ustaw piec w pomieszczeniu tak, by mieć idealny widok na ogień.

2. Automatyczne rozpalenie i wygaszania

Piecyki na pellet za pomocą zainstalowanego żarnika samoczynnie się rozpalają oraz wygaszają. W modelach wyposażonych w żarnik ceramiczny pierwszy płomień pojawia się zaledwie po około 3 minutach.

3. Cicha praca

Oferowane przez nas urządzenia są jednymi z najcichszych na rynku. Ich głośność można przyrównać do nowoczesnych urządzeń AGD.

4. Utrzymywanie optymalnej temperatury

Ustaw interesującą Cię temperaturę pomieszczenia, a urządzenia samo będzie ją utrzymywać, odpowiednio rozpalając się i wygaszając według potrzeby. Z kolei tygodniowy programator pozwala na zaplanowanie całego tygodnia z wyprzedzeniem – możemy np. obniżyć temperaturę w nocy czy w momencie wyjścia do pracy, zmniejszając tym samym zużycie pelletu.

5. Automatyczne czyszczenie

Możliwość skonfigurowania wybranych modeli o automatyczne czyszczenie rusztu oraz wymiennika wodnego (warianty Hydro). Pozwala to na jeszcze większą bezobsługowość urządzenia – wystarczy niemalże jedynie dosypywać pellet.

6. Sterowanie Wi-Fi z dowolnego miejsca

Większość piecyków na pellet posiada system sterowania za pomocą sieci Wi-Fi. Pozwala to na obsługę pieca w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca na świecie.

7. Ekoprojekt i dotacje

Wszystkie piecyki z naszej oferty posiadają europejską normę Ekoprojekt. Ponadto modele Hydro podlegają dofinansowaniom np. z programu „Czyste Powietrze”.

Serwis i obsługa posprzedażowa

W swojej ofercie posiadamy wyłącznie urządzenia, co do których mamy pewność dostępności wszystkich niezbędnych części zamiennych. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń zakupionych w naszym sklepie. Specjalnie wyszkoleni do tego serwisanci pozostają do Państwa dyspozycji.

Sprawdź naszą ofertę (kliknij w dane logo i pobierz katalogi):