Kotły C.O. na pellet

Stwórz z nami kompaktową kotłownię

W ofercie Manufaktury kominków w Koszalinie (ul. Szczecińska 37) znajdziesz najnowocześniejsze kotły o kompaktowych wymiarach i wysokiej wydajności. Zmieszczą się bez problemów w każdej kotłowni – zarówno nowej, jak i tej modernizowanej. Czym jeszcze się charakteryzują?

1. Automatyczne rozpalanie i wygaszanie

Za pomocą zainstalowanego żarnika urządzenie samoczynnie się rozpala oraz wygasza. W porównaniu do kotłów starszego typu, gdy urządzanie nie pracuje, płomień nie jest ciągle utrzymywany, co pozwala zaoszczędzić energię oraz pellet.

2. Cichsze niż myślisz

Oferowane przez nas kotły na pellet są zaliczanie do jednych z najcichszych na rynku. Ich głośność można porównać do pracy najnowocześniejszych urządzeń AGD. Mogą być zamontowane nawet w sąsiedztwie sypialni.

3. Różne wielkości zasobników

W swojej ofercie posiadamy kotły z zasobnikami pozwalającymi na zasyp pelletu raz na 2-4 tygodnie, jak i również kotły kompaktowe, umożliwiające instalacje w nawet najmniejszych pomieszczeniach.

4. Automatyczne czyszczenie

Poszczególne modele mogą zostać wyposażone w automatyczne czyszczenie rusztu oraz wymiennika wodnego. Za sprawą tych rozwiązań kocioł staje się praktycznie bezobsługowy.

5. Sterowanie WI-FI z dowolnego miejsca

Wybrane kotły centralnego ogrzewania na pellet oferowane są z systemem sterowania za pomocą sieci WI-FI, co pozwala na obsługę pieca w dowolnym momencie z dowolnego miejsca na świecie.

6. Przyjazne dla środowiska

Wszystkie nasze kotły C.O. posiadają europejską normę Ekoprojekt oraz podlegają dofinansowaniom z programu „Czyste powietrze”, a także pozostałych programów gminnych.

7. Zapewniony serwis

Dla wszystkich urządzeń na pellet zakupionych w naszym sklepie zapewniamy serwis zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny oraz dostęp do części zamiennych. Jesteśmy oficjalnymi serwisantami firm: Kozlusan, MCZ (Red) oraz Cadel.