Akcesoria grillowe, które sprawdzą się także w kuchni cz. 2

Czy wiesz, że grillowe akcesoria przydają się przez cały rok? Z powodzeniem możesz bowiem wykorzystywać je także w swojej kuchni. Sprawdź kolejną część propozycji najbardziej praktycznych akcesoriów od marki Broil King.

Wok żeliwny (69710)

Żeliwny wok idealny do przyrządzania potraw kuchni orientalnej – takich jak stir fry. Wok pokryty został spiekiem ceramicznym, dzięki czemu jest trwały i łatwy w czyszczeniu. Można z niego korzystać także na kuchni indukcyjnej. Wok ma średnicę 35,6 cm i głębokość 9,5 cm.

Termometr do błyskawicznego pomiaru temperatury (61825)

Termometr idealny do szybkiego pomiaru temperatury – sprawdzi się podczas grillowania, a także w kuchni, gdy smażysz np. ulubione pączki czy faworki, gdzie kluczowa jest odpowiednia temperatura. Sonda ze stali szlachetnej oraz podświetlany ekran z natychmiastowym odczytem temperatury w zakresie -50°C do 300°C.

Praska do burgerów (62475)

Praska do burgerów pozwalająca na przygotowanie burgerów o 3 różnych wielkościach mięsa z wagą: 110g, 140g lub 170g. Zrobisz za jej pomocą burgery podczas przyjęcia w ogrodzie, a także w domu. Dzięki innowacyjności pozwala na wyrobienie mięsa na trzech stopniach grubości, co daje możliwość indywidualnego dopasowania według gustu. Rekomendowana ilość mięsa do praski do burgerów to 140 gram. Możną ją myć w zmywarce.

Nóż do porcjowania (64939)

Dobry nóż w kuchni to podstawa. Nóż do porcjowania marki Broil King wykonany został ze stali szlachetnej. Idealnie nadaje się do porcjowania żeberek, mostka, schabu czy boczku. Długości ostrza: 29 cm.

Fartuch Broil King (60975)

Wielokieszeniowy fartuch sygnowany logiem Broil King – niezbędny gadżet każdego miłośnika gotowania oraz grillowania. Wykończony efektownym niebieskim szwem. Posiada przyszyty otwieracz do butelek. Dostępny w jednym rozmiarze.

Prostokątny kamień do pizzy Broil King (69842)

Dzięki niemu oprócz doskonałej pizzy upieczesz nawet podpłomyki, chleb czy pity. Kamień utrzymuje temperaturę i równomiernie ją rozprowadza. Używaj podczas grillowania i pieczenia. Unikatowy, prostokątny kształt zapewni optymalne wykorzystanie miejsca w domowym piekarniku.

Metalowe widelce do szarpania mięsa (64070)

Widelce do szarpania mięsa wykonane ze stali szlachetnej pozwalają w łatwy i szybki sposób przygotować szarpaną wołowinę lub inny rodzaj mięsa, rozdzielając go na włókna. W zestawie silikonowa spinka pomagająca przechowywanie kompletu razem. Możliwość mycia w zmywarce do naczyń.

Wszystkie akcesoria kupisz w naszym sklepie online lub stacjonarnie w Koszalinie (sklep Manufaktura kominków ul. Szczecińska 37) oraz Redzie (sklep Manufaktura kominków ul. Wejherowska 71).