Grille gazowe Koszalin – gdzie można kupić?

Szukasz sklepu w Koszalinie z szeroką ofertą grilli gazowych? Odwiedź sklep Manufaktura kominków przy ul. Szczecińskiej 37. Posiada dwa pomieszczenia obok siebie – w jednym znajdziesz bogatą ekspozycję kominków, a w drugim m.in. właśnie niezawodne grille gazowe marki Broil King.

Grille gazowe Broil King – jakość, na którą zasługujesz

Manufaktura kominków to sklep, który powstał w Koszalinie przy ul. Szczecińskiej 37 w 2018 roku. Na początku w ofercie były wyłącznie urządzenia takie jak piece wolnostojące oraz wkłady do zabudowy na drewno, a sklep zajmował tylko jedno pomieszczenie. Wraz z rozwojem i popularnością sklep został powiększony o kolejne pomieszczenie, znajdujące się po prawej stronie budynku. Do oferty włączone zostały wówczas m.in. grille kanadyjskiej marki Broil King, które można obejrzeć na ekspozycji w Koszalinie.

Manufaktura kominków Koszalin ul. Szczecińska 37

Godziny otwarcia sklepu:

Poniedziałek – Czwartek: godz. 9:30-17
Piątek: godz. 9:30-15
Sobota: godz. 10-13

tel. 731 199 674

Jak grill gazowy to Broil King

Na rynku coraz trudniej znaleźć produkty, które nie są produkowane w Chinach, a tym samym wyróżniają się niepodważalną jakością. Warto więc tu szczególnie podkreślić, że marka Broil King szczyci się tym, że grille z jej oferty produkowane są wyłącznie w USA i Kanadzie. Zarówno te bardziej ekonomiczne modele, jak i te dla profesjonalistów. W portfolio marki oprócz grilli gazowy znaleźć można także grille na węgiel oraz pellet. Oferta jest na tyle ciekawa i szeroka, że każdy znajdzie grill dostosowany do swoich preferencji.

Szeroki wybór akcesoriów grillowych w Koszalinie

Na miejscu w sklepie w Koszalinie można zaopatrzyć się od razu w rozmaite akcesoria do grillowania, takie jak: łopatki, szczypce, termometry, pokrowce, tacki, brytfanny, preparaty do czyszczenia, maty pod grilla, noże do steków, kamienie do przygotowywania pizzy na grillu, płyty żeliwne, szpikulce do szaszłyków, rękawice ochronne, stojaki do kurczaka, żeberek, pieczeni, a nawet specjalne kosze do grillowania ryby. Trudno wypisać wszystko, bo wybór jest ogromny!

Wszystko można zobaczyć i kupić na miejscu w Manufakturze kominków przy ul. Szczecińskiej 37 w Koszalinie. Sklep znajduje się w pobliżu niebieskiej stacji paliw na obniżeniu i „Kamyczka”. Zapraszamy!

Jeśli jednak nie możesz odwiedzić naszego sklepu stacjonarnego, zajrzyj do sklepu online Domuwarte.pl