Broil King Reda – grille gazowe w naszym nowym punkcie sprzedaży!

W marcu nasz sklep Manufaktura kominków w Redzie przy ul. Wejherowskiej 71 wzbogacił się o pokaźną ekspozycję grilli i akcesoriów marki Broil King. Sklep zlokalizowany jest tuż obok Verde Clinic oraz Domu Whisky (na granicy Redy z Wejherowem). Ekspozycja grilli gazowych, a także na pellet i węgiel, znajduje się na pierwszym piętrze naszego sklepu. Jeśli nie możesz odwiedzić sklepu stacjonarnego, kup także online na Domuwarte.pl.

Trójmiasto – grille gazowe Broil King 

Jeśli jesteś z okolic Trójmiasta i poszukujesz miejsca z bogatą ekspozycją najlepszych grilli to dobrze trafiłeś! Odwiedź nasz sklep Manufaktura kominków w Redzie – na pierwszym piętrze znajdziesz bogatą ekspozycję niezawodnych urządzeń do grillowania, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających grillmasterów. Na miejscu zaopatrzysz się także w niezbędne akcesoria do grillowania, takie jak np. pokrowce, maty pod grilla, kamienie potrzebne do przyrządzenia pizzy z grilla, łopatki, szczypce, termometry, środki do czyszczenia grilli i wiele innych dodatków, które sprawią, że Twoje grillowanie nabierze jeszcze większego rozmachu! Wszystko kupisz w jednym miejscu w Redzie przy ul. Wejherowskiej 71. 

Broil King – synonim najlepszej jakości

Broil King to czołowy producent urządzeń do grillowania, a historia firmy sięga 1904 roku. Są specjalistami w swojej dziedzinie, a wiele osób uważa, że jeśli kupować grill gazowy to tylko ten marki Broil King. Kanadyjska marka jest na tyle pewna jakości swoich produktów, że udziela nawet do 25 lat gwarancji na poszczególne elementy grilla w zależności od wybranego modelu. A wybór samych modeli jest naprawdę szeroki – od sprzętu dla początkujących do urządzeń dla zaawansowanych grillmasterów. Wszystkie znajdziesz na naszej ekspozycji w Redzie.    

Jak nas znaleźć? Manufaktura kominków Reda ul. Wejherowska 71

Znajdujemy się dokładnie w tym samym kompleksie co Verde Clinic, sklep z materacami JMB czy salon z oświetleniem Atria. Tuż obok nas jest także popularny Dom Whisky. Na budynku zauważysz duży billboard, który trudno przegapić! W nawigację wpisz Manufaktura kominków Reda ul. Wejherowska 71. Na parterze znajdują się kominki, a piętro zajmują grille Broil King. Zapraszamy!

Godziny otwarcia sklepu Manufaktura kominków Reda:

poniedziałek-czwartek: godz. 9:30-17

piątek: godz. 9:30-15

sobota: godz. 10-13.

tel. 577 480 765