Jaki grill gazowy do 3000 zł? – propozycje modeli

Chcesz kupić swój pierwszy grill gazowy i założyłeś, że kwota, jaką chcesz wydać, to okolice 3000 zł? Jaki grill gazowy wówczas wybrać? Poznaj modele, które mieszczą się we wskazanym budżecie i będą idealną propozycją dla Ciebie.

Grill gazowy Broil King BK 310

Najbardziej ekonomiczna wersja grilla z szerokiej gamy produktów marki Broil King to model BK 310. Jest naprawdę niewielki, dzięki czemu zmieści się na każdym tarasie, a składane półki boczne także znacząco ułatwią przechowywanie. Posiada dwa jednostronne ruszty żeliwne, które świetnie zatrzymują ciepło, trzy szyny aromatyzujące i trzy palniki tubowe o łącznej mocy 6.9 kW, wykonane ze stali szlachetnej, elektroniczną zapalarkę Sure-Lite, a także precyzyjny termometr. Wózek z kolei pomieści 11 kg butlę z gazem. Piekarnik Therma-Cast wykonany został z odlewu aluminium, a elementy grilla pokryte zostały czarną epoksydową farbą proszkową. Warta do rozważenie opcja, gdy nie mamy zbyt dużego budżetu, a klasyczny grill węglowy już nam nie wystarcza.

Grill gazowy Broil King BK 310

Grill gazowy Broil King Porta-Chef 320

Nazywany przez markę Broil King „małym, wielkim” grillem. Mowa o turystycznym modelu Porta-Chef 320. To najmniejszy grill w ofercie kanadyjskiej marki, jednak posiada wszystkie cechy Broil King’a (m.in. trzy tubowe palniki ze stali szlachetnej, ruszty żeliwne, trzy aromatyzery Flav-R-Wave czy zawory Linear-Flow). Dzięki odpinanym nogom można zabrać go ze sobą gdziekolwiek, bo z łatwością zmieści się do samochodu. Doskonale nadaje się też nawet na najmniejszy balkon czy taras. Opcjonalnie można dokupić do niego wózek z kółkami, który ukryje 11 kg butlę z gazem. Estetycznie i wygodnie!

Grill gazowy Broil King Porta Chef 320

Grill gazowy Broil King Gem 310

Kolejna propozycja, która mieści się we wskazanym budżecie, to grill gazowy Broil King Gem 310. Uświetni wiele rodzinnych, wakacyjnych imprez! Posiada 3 tubowe palniki ze stali szlachetnej o łącznej mocy 6.9 kW, 2 dwustronne ruszty żeliwne, 3 aromatyzery Flav-R-Wave, piekarnik Therma-Cast oraz pokrywę wykonane z odlewu aluminium w celu zapewniania najlepszej wydajności i trwałości, zawory Linear-Flow, gwarantujące płynną kontrolę temperatury, a także praktyczne, składane półki boczne z haczykami na akcesoria. To tylko część jego zalet! 

Grill gazowy Broil King Gem 310

Grill gazowy Broil King Royal 320

I ostatnia propozycja to model Broil King Royal 320. To 3600,5 cm2 łącznej powierzchni do grillowania! Wyposażony m.in. w trzy tubowe palniki ze stali szlachetnej o łącznej mocy 8.8 kW, dwa dwustronne ruszty żeliwne, a także 3 aromatyzery Flav-R-Wave. Najwyższa jakość materiałów potwierdzona długimi okresami gwarancyjnymi. Na pewno warto rozważyć ten model podczas poszukiwania idealnego grilla na start. Nic dziwnego, że uwielbia go tak wielu domowych grillmasterów!

Grill gazowy Broil King Royal 320

Wszystkie zaproponowane grille (i wiele innych) znajdziesz w naszym sklepie online oraz w salonach stacjonarnych w Koszalinie (ul. Szczecińska 37) i Redzie (ul. Wejherowska 71).