Pokrowce na grille Broil King. Linia Select czy Premium?

Każdy chce, by jego grill prezentował się nienagannie przez jak najdłuższy czas. Niezbędne jest m.in. stosowanie pokrowców, które zapewniają odpowiednią ochronę – szczególnie w momencie, gdy grill przez dłuższy czas stoi na zewnątrz. Choć i w pomieszczeniach przyda się zabezpieczenie przed kurzem czy zarysowaniami. Zobacz, czym charakteryzują się pokrowce dostępne w ofercie marki Broil King. 

Marka Broil King stworzyła skrojone na miarę pokrowce dedykowane każdemu modelowi. Dzięki temu, że nie są to typowo uniwersalne pokrowce, a dopasowane pod poszczególne modele, skutecznie chronią każdy fragment naszego grilla. Do wyboru mamy dwie serie, które różnią nieco wykonaniem – linia Select oraz Premium.

Pokrowce Broil King serii Select stworzone zostały z trwałej poliestrowej tkaniny pokrytej PVC o specyfikacji 500 X 300D. Zapewniają skuteczną ochronę przed deszczem (są wodoodporne), śniegiem oraz silnym słońcem. Grill jest odpowiednio zabezpieczony przez cały rok! Zmniejszają także ryzyko przypadkowego zarysowania. Pokrowce linii Select posiadają też praktyczne, materiałowe uchwyty, które ułatwiają zakładanie oraz zdejmowanie. Na dole z kolei znajdują się rzepy, utrzymujące pokrowiec na miejscu np. podczas silniejszego wiatru. Na froncie nadrukowane zostało dodatkowo efektowne logo marki Broil King. Producent zapewnia na pokrowce tej serii 3-letnią gwarancję.

Czym charakteryzują się natomiast pokrowce Broil King z linii Premium? Są wykonane z wysokiej jakości wodoodpornego PVC z mocno tkanym podkładem z poliestru o specyfikacji 900D. Ponadto, w przeciwieństwie do serii Select, posiadają otwory wentylacyjne z siatki, które zwiększają przepływ powietrza, zapewniając jeszcze bardziej skuteczną ochronę przed np. gromadzeniem się wilgoci. W pokrowcach Premium znajdziemy też gumowe uchwyty (w linii Select są materiałowe) oraz rzepy dla idealnego dopasowania.  Szwy w pokrowcu Premium dodatkowo wzmocniono eleganckimi, mocnymi, niebieskimi nićmi (w kolorze marki Broil King). Nie dość, że wygląda to stylowo, to pokrowiec staje się jeszcze bardziej wytrzymały. Ponownie pokrowiec zdobi logo Broil King. Kanadyjski producent na pokrowce Premium udziela aż 5-letniej gwarancji. 

Wybierz idealny pokrowiec w naszym sklepie!