Akcesoria do grilla Broil King Porta Chef 320 – jakie warto kupić?

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem turystycznego grilla Broil King Porta Chef 320 lub mocno zastanawiasz się nad jego zakupem, poznaj akcesoria dedykowane właśnie temu modelowi. Dzięki nim grillowanie stanie się jeszcze bardziej przyjemne!

Pokrowiec 

To tak naprawdę pierwsza rzecz, na jaką dodatkowo warto się zdecydować podczas zakupu grilla. Pokrowiec skutecznie chroni bowiem nasz sprzęt do grillowania przed deszczem, śniegiem, a także silnym, palącym słońcem. Zmniejsza ryzyko także przypadkowego zarysowania. Pokrowiec, który jest dedykowany właśnie grillowi Porta Chef 320, znajdziesz w naszym sklepie online. 

Pokrowiec dedykowany dla grilla Broil King Porta Chef 320

Zestaw do grillowania Porta Chef

Profesjonalny zestaw zawierający niezbędne narzędzia do obsługi grilla takie jak: pojemnik, w którym można zamarynować mięso, dwustronna deska do krojenia, nóż, szczotka do rusztów z włosiem z palmy, łopatka, szczypce oraz silikonowy pędzelek. Zestaw mieści się w grillu gazowym Porta-Chef idealnie pod rusztem, który po zamknięciu będzie trzymać pojemnik w miejscu. Świetny patent na przechowywanie!

Zestaw do grillowania Porta Chef

Wózek do grilla 

Jeśli zdecydowałeś się na początku na wersję grilla Porta Chef 320 bez wózka możliwe, że z czasem będziesz chciał go mimo wszystko dokupić. Oczywiście marka Broil King umożliwia taką opcję, by wózek zakupić w późniejszym czasie osobno. Wózek ten posiada praktyczne kółka, więc znacząco ułatwia transportowanie grilla. Umożliwia też estetyczne przechowywanie 11 kg butli z gazem.

 

Wózek do grilla Porta Chef 320

Płyta żeliwna

Dwustronna płyta żeliwna dedykowana do grilla Porta Chef 320 z matową, porcelanową powłoką do umieszczenia w miejscu rusztów. Świetna opcja, by urozmaicić nasze grillowanie! Prążkowana powierzchnia po jednej stronie nadaje się do grillowania mięs i warzyw, zaś gładka, po drugiej stronie, jest idealna do przygotowywania np. delikatnych ryb czy jajek sadzonych. 

Płyta żeliwna pasująca do grilla Porta Chef 320

Wszystkie akcesoria kupisz w naszym sklepie online!