Akcesoria grillowe jakości premium? Zobacz akcesoria Broil King z serii Imperial!

Poszukujesz akcesoriów grillowych, które wyróżniają się najwyższą jakością wykonania? Seria akcesoriów Imperial marki Broil King spełni Twoje wymagania. Zobacz, co warto kupić.

Szczypce Imperial (64012)

Solidne i długie szczypce z serii Imperial są idealne do obracania potraw. Wykonane zostały ze stali szlachetnej. Posiadają mechanizm blokujący, uchwyt do zawieszania oraz rękojeść z bakelitu z wytłoczonym logo marki Broil King. Ich długość to 47 cm.

Pędzel silikonowy Imperial (64013)

Idealny pędzel do pokrywania potraw marynatą. Został starannie wykonany ze stali szlachetnej i z silikonu odpornego na wysoką temperaturę, dzięki czemu posłuży na długo. 

Łopatka Imperial krótka (64011) oraz długa (64010)

Wysokiej jakości łopatka z serii Broil King Imperial służąca do obracania i podnoszenia potraw to must have każdego grillmastera. Posiada dodatkowo wbudowany otwieracz do butelek oraz prostokątny wieszak dopasowany do uchwytów na akcesoria. Wykonana została ze stali szlachetnej z uchwytem z bakelitu z wytłoczonym efektownym logo marki Broil King.

Deska do krojenia Imperial (68429)

Bambusowa deska do krojenia z serii Imperial wyposażona została po jednej stronie we wgłębienia, które zatrzymują soki i płyny podczas krojenia. Efektowna i praktyczna! Wymiary deski to 45 cm x 31 cm.

Zestaw do grillowania Imperial (64004)

Zestaw akcesoriów Imperial wykonanych ze stali szlachetnej oraz z uchwytami z bakelitu. Na rękojeści wytłoczone zostało logo Broil King. W skład zestawu wchodzą takie elementy jak: łopatka z otwieraczem do butelek, szczypce z blokadą, silikonowy pędzel do smarowania potraw oraz szczotka do czyszczenia z wymienną nasadką.

Wszystkie akcesoria kupisz w naszych punktach:

Manufaktura kominków Koszalin ul. Szczecińska 37

Manufaktura kominków Reda ul. Wejherowska 71

Odwiedź także nasz sklep online: domuwarte.pl