Poznaj niezawodne akcesoria grillowe Broil King serii Baron! 

Marka Broil King posiada w swojej ofercie szereg akcesoriów grillowych, które sprawiają, że grillowanie staje się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. Warto zwrócić uwagę na te z serii Baron, które zaprezentujemy poniżej. 

Szczypce krokodylki Baron – krótkie (64036) oraz długie (64037)

Szczypce krokodylki z serii Baron o długości 30 cm lub 40 cm ułatwiają chwycenie mniejszych porcji mięsa i warzyw, dzięki specjalnie zaprojektowanej główce z ząbkami. Wykonano je z wysokiej jakości stali szlachetnej. Posiadają uchwyty z blokadą oraz wieszak pasujący do każdego grilla marki Broil King.

Szczotka Baron ze sprężynkami (65600)

Szczotka serii Broil King Baron ze sprężynkami ze stali szlachetnej swoim unikalnym działaniem zapewnia niesamowite rezultaty. Sprężynki dopasowują się bowiem do czyszczonej powierzchni, dosięgając do trudno dostępnych miejsc. Czyszczenie rusztu staje się zatem proste i szybkie. W zestawie są też dwie wymienne głowice.

Szczotka Baron z włosiem z palmy (64038)

Druga propozycja szczotki, tym razem z włosiem z palmy. Co ważne, naturalne włosie nie rysuje powierzchni rusztów. Świetnie sprawdza się do czyszczenia gorących powierzchni  (poniżej 232ºC). W zestawie trzy głowice (w tym dwie wymienne).

Łopatka Baron krótka (64031) oraz długa (64030)

Łopatką z serii Broil King Baron, wykonaną ze stali szlachetnej, możemy np. obracać burgery czy też mieszać warzywa w brytfannie. Obowiązkowe wyposażenie każdego grillmastera tak samo jak szczypce! Wybierz odpowiednią długość dla siebie.

Deska do krojenia Baron (68428)

Bambusowa deska do krojenia z serii Baron wyposażona została po jednej stronie we wgłębienia, które zatrzymują soki i płyny podczas krojenia. Oprócz tego pięknie się prezentuje i sprawdzi się także na co dzień w kuchni.

Szczypce Baron (64032)

Jedna strona szczypiec jest płaska dla ułatwienia podnoszenia potraw z rusztu, druga zaś posiada ząbkowane zakończenie, które ułatwia trzymanie podniesionego kawałka mięsa, ryby czy warzywa.

Zestaw szczypiec Baron (64312)

Jeśli jesteś fanem zestawów akcesoriów sprawdzą się dla Ciebie szczypce Baron w 3 kolorach – zielone dedykowane do grillowania warzyw, niebieskie do ryb, a czerwone do mięsa.  Szczypce posiadają też blokadęoraz zawieszkę.

Zestaw do grillowania Baron (64003)

Kolejna propozycja zestawu, tym razem w skład którego wchodzą: szczypce, łopatka do przewracania, szczotka do czyszczenia z włosiem z palmy oraz silikonowy pędzel. Szczotka przeznaczona do czyszczenia gorącej powierzchni rusztu (poniżej 232ºC). Ciekawa opcja na start!

Wszystkie wymienione akcesoria kupisz w naszych sklepach stacjonarnych oraz online!