Grill na mały balkon lub taras? Poznaj Broil King Porta Chef 320!

Grill idealny do zabrania ze sobą nad jezioro, pole namiotowe lub kemping? Taki, który nie zajmie dużo miejsca na balkonie czy tarasie? Poznaj niezawodny w takich sytuacjach model Broil King Porta Chef 320!

Grill gazowy Broil King Porta Chef to najmniejsza gabarytowo propozycja z oferty kanadyjskiej marki. Warto jedna zwrócić uwagę na to, że mimo swego niewielkiego rozmiaru, posiada wszystkie kluczowe cechy Broil King’a takie jak m.in. dwustronny ruszt, najwyższej klasy palniki czy piekarnik i pokrywę, które wykonane zostały z odlewu aluminium. Grill ten nadaje się idealnie do zabrania go ze sobą na wycieczkę ze znajomymi nad jezioro, by wspólnie pogrillować, ale też świetnie sprawdzi się na małych tarasach czy balkonach, gdzie liczy się każdy centymetr.

Jego kolejnym atutem są odpinane nogi – dzięki tej opcji można go przetransportować bez problemu w samochodzie, ale też łatwo schować na zimę, gdy grillujemy jedynie w sezonie letnim (nie zajmie dużo miejsca). Kolejną cechą ułatwiającą przechowywanie są składane półki boczne. Można na nich stawiać np. zamarynowane mięso lub złożyć, gdy nie jest nam potrzebna dodatkowa przestrzeń robocza. 

Choć to model turystyczny nie ma mowy o gorszej jakości komponentach. Grill posiada dwa dwustronne ruszty żeliwne, które zwiększają komfort pracy i możliwości urządzenia, a jednocześnie są łatwe w czyszczeniu. Zawory Linear-Flow zapewniają z kolei precyzyjną kontrolę temperatury, która jest kluczowa, by osiągać powtarzalne, satysfakcjonujące wyniki podczas grillowania. 

Grill posiada też półkę górną, dzięki której można przygotować bułki, kiełbasę, ziemniaki, kukurydzę czy kaszankę. Świetnie sprawdzi się też wtedy, gdy chcemy odłożyć gotowe już potrawy z grilla, by pozostały nadal ciepłe. Trzy aromatyzery Flav-R-Wave ze stali szlachetnej 430 zapewnią wyjątkowy smak potraw z grilla, a elektroniczna zapalarka Sure-Lite da gwarancję, że grill zawsze odpali się w chwilę po wciśnięciu zaledwie jednego przycisku. 

Opcjonalnie do tego modelu grilla można zakupić też wózek, który pomieści 11 kg butlę z gazem i zapewni jeszcze lepszy wygląd grilla na tarasie czy balkonie.

Zarówno grill, jak i akcesoria kupisz w naszych punktach:

Manufaktura kominków Koszalin ul. Szczecińska 37

Manufaktura kominków Reda ul. Wejherowska 71