Czy warto kupić grill gazowy marki Broil King? Poznaj opinie! 

Broil King to topowa marka, która w swoim asortymencie posiada bogatą ofertę urządzeń i akcesoriów do grillowania. Czy warto zdecydować się na grilla właśnie tego producenta? Poznaj jego główne atuty i najczęstsze opinie!

Specjaliści od grillowania

Kto najlepiej zna się na grillowaniu? Oczywiście to Amerykanie i Kanadyjczycy uchodzą za prawdziwych specjalistów w tej dziedzinie. Firma Broil King wywodzi się właśnie z miasta Waterloo w stanie Ontario w Kanadzie. O kulturze grillowania wiedzą więc wszystko. Producentem grilli Broil King jest Onward Manufacturing Company – firma ta istnieje na rynku aż od 1906 i posiada już prawie 40-letnie doświadczenie w tworzeniu najlepszych grilli. Sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających miłośników grillowania.

Najwyższa jakość wykonania

Wiele osób uważa, że jeśli decydować się na grilla gazowego to wyłącznie z gamy urządzeń marki Broil King. Jest to najczęściej powtarzana opinia. Nie można się temu dziwić – firma stawia bowiem nieustannie na bezkompromisową jakość. Większość elementów grilli Broil King pochodzi od amerykańskich i kanadyjskich producentów, a cały sztab wykwalifikowanych projektantów i specjalistów dba o nawet najmniejszy detal, by końcowy produkt zachwycił wszystkich Twoich gości. W ofercie marki są grille o różnej wielkości – tak, byś mógł go dopasować do indywidualnych potrzeb pod względem ilości zapraszanych gości czy posiadanej ilości miejsca do jego postawienia.

Długie okresy gwarancyjne

Marka jest na tyle pewna solidności swoich grilli, że oferuje bardzo długie okresy gwarancyjne. Na niektóre elementy nawet 25-letnie! Potwierdza to tylko ponownie wysoką jakość produktów i gwarancję bezpieczeństwa podczas użytkowania. Konstrukcja grilli sprawie też, że można grillować przez 365 dni, a nie tylko w okresie letnim. Grillowanie zimą? Nie ma problemu! Żadna pogoda nie jest straszna grillom Broil King. 

Duża liczba akcesoriów

Grille marki Broil King zapewniają wszechstronne zastosowanie dzięki szerokiej gamie dedykowanych akcesoriów – z nimi nigdy nie będziesz się nudzić! Jeśli akurat w danym momencie nie masz ochoty na klasyczną kiełbasę czy karkówkę z grilla, a jesteś zafascynowany np. kuchnią azjatycką, przyda Ci się żeliwny wok. Wolisz kuchnię włoską? Cała gama akcesoriów do przygotowywania pizzy czeka na Ciebie w autoryzowanych salonach marki Broil King. A wszystkich możliwości jest o wiele więcej!

Opatentowane technologie

Performance Grilling Technology (PGT) to połączenie opatentowanych technologii systemu grillowania Broil King, które gwarantują niesamowitą moc, wydajność i smak przygotowywanych na grillach Broil King potraw. Można wymienić w nim 5 bezkonkurencyjnych rozwiązań technologicznych: dwustronne ruszty Flav-R-Cast, aromatyzery Flav-R-Waves, izolowany piekarnik,  palniki Dual-Tube oraz zawory Linear-Flow z technolią pokręteł Sensi-Touch. Dlatego potrawy przygotowane w grillach marki Broil King to zawsze gwarancja niebywałych doznań kulinarnych. Stawiając na markę Broil King na pewno nie będziesz żałować.