Grillowanie po zmroku – co się przydaje?

Czy grillowanie po zmroku jest przyjemne i łatwe? Ze sprzętem marki Broil King jak najbardziej! Sprawdź, jakie rozwiązania proponuje kanadyjski producent, jeśli szczególnie lubisz grillować wieczorową porą. Ma to w końcu swój niepowtarzalny klimat!

Grille gazowe Broil King z podświetlanymi pokrętłami

W modelach grilli gazowych Broil King serii Baron, Regal oraz Imperial zastosowano podświetlane pokrętła. Oprócz tego, że mają przepiękny błękitny kolor i sprawiają tym samym, że grill prezentuje się na naszym tarasie naprawdę niezwykle efektownie i nowocześnie, posiadają też jeszcze jedną bardzo przydatną funkcję. W trakcie grillowania po zmroku można łatwo zauważyć, że natężenie ich światła zmienia się w zależności od mocy palnika. Mamy zatem większą kontrolę nad przygotowywaniem potraw, co bardzo przydaje się podczas wieczornego grillowania, bo unikamy w konsekwencji przypalenia się dań. Im większy jest zakres otwarcia zaworów, tym jaśniej świecą pokrętła. To bardzo funkcjonalna cecha, którą warto rozważyć poszukując dla siebie idealnego modelu grilla gazowego. 

Modele marki Broil King, które posiadają podświetlane pokrętła to aktualnie:

Imperial S 690 / 690, Imperial S 590,

Regal S 590, Regal S 490,

Baron S 590, Baron 590, Baron 490 / S 490 / 490 (GZ), Baron 440. 

Lampki LED do rusztów

Fantastycznym rozwiązaniem, które pozwoli nam oświetlić powierzchnię rusztów podczas wieczornego grillowania są lampki. Znajdziesz je oczywiście ofercie marki Broil King. Wyposażone w mocną diodę LED ułatwią grillowanie, gdy po zmroku zbytnio nie widać czy dania są już idealnie wypieczone i gotowe do podania. Atutem jest też praktyczny uchwyt, dzięki któremu lampkę można łatwo zamontować, jak i również ściągnąć. Lampka LED o numerze indeksu 60936 pasować będzie do każdego modelu grilla gazowego Broil King. Lampki zaś o numerze 60934 nie zamontujemy na grillach z serii Monarch, Signer i Sovereign z plastikową rękojeścią.

Lampka LED do rusztu

Świetną propozycją jest jeszcze lampka LED z minutnikiem (o numerze indeksu 60938). Oprócz tego, że za sprawą ultra jasnej technologii świetlej LED COB idealnie rozświetla całą powierzchnię grillowania, to dodatkowo zintegrowany minutnik pozwala ustawić odpowiedni czas, po którym urządzenie wyda sygnał dźwiękowy. Przygotowanie np. idealnego steka jeszcze nigdy nie było tak proste! Lampka ta jest dedykowana do grilli gazowych z serii Imperial, Regal, Baron oraz pozostałych grilli Broil King z okrągłymi rączkami pokrywy piekarnika.

Wszystkie wymienione lampki znajdziesz w naszym sklepie online oraz salonach stacjonarnych w Koszalinie (ul. Szczecińska 37), Redzie (ul. Wejherowska 71) oraz Słupsku (ul. Kaszubska 32).

Lampka LED z minutnikiem