Mały grill gazowy – jaki wybrać?

Zastanawiasz się nad zakupem małego grilla gazowego i nie wiesz, jaki model wybrać? Oto nasza propozycja trzech niewielkich modeli z asortymentu marki Broil King. Jeśli posiadasz ograniczoną ilość miejsca, będą idealnym wyborem.

Grill gazowy Broil King GEM 310

GEM 310 to jeden z kompaktowych modeli grilli gazowy z oferty marki Broil King. Posiada dodatkowo składane półki boczne (z praktycznymi wieszakami na akcesoria), dzięki czemu po grillowaniu zajmuje jeszcze mniej miejsca. Mimo swych niewielkich rozmiarów oferuje świetną wydajność i doskonały smak przygotowywanych potraw. Posiada trzy tubowe palniki ze stali szlachetnej z otworami po obu stronach o łącznej mocy 6,9 kW oraz trzy aromatyzery Flav-R-Wave pokrywające 86% powierzchni pod rusztem. 

Wyposażony został w dwa dwustronne ruszty żeliwne, które świetnie magazynują i rozprowadzają ciepło. Jedna strona rusztu jest stożkowa i umożliwia odbicie charakterystycznej kratki np. na stekach, a druga rynienkowa – idealna do odprowadzania z tłustszych potraw skapujących soków. Jego atutem jest też praktyczna szafka, która pomieści 11 kg butlę z gazem, dzięki której grill prezentuje się niezwykle estetycznie. Piekarnik Therma-Cast został wykonany z odlewu aluminium, a pozostałe elementy grilla zostały pokryte czarną epoksydową farbą proszkową. Duże kółka pozwalają dodatkowo łatwo transportować urządzenie.

Broil King GEM 310

Wymiary grilla:

wysokość – 110 cm

szerokość –  115 cm

głębokość – 54 cm

Grill gazowy Broil King BK 310

Jest to najtańszy grill z oferty marki Broil King. Nieco szerszy od opisywanego wyżej modelu GEM 310. Także posiada składane półki boczne, które oszczędzają miejsce. Wyposażony został w trzy szyny aromatyzujące ze stali szlachetnej oraz w trzy palniki (również ze stali szlachetnej). Posiada dwa jednostronne ruszty żeliwne, a także górny ruszt wykonany ze stalowych prętów. 

Praktyczna półka pozwala ukryć 11 kg butlę z gazem, co jest plusem dla oszczędności miejsca oraz samej estetyki. Piekarnik Therma-Cast został wykonany z odlewu aluminium, a pozostałe elementy grilla są pokryte czarną epoksydową farbą proszkową (podobnie jak w modelu GEM 310). Grill także posiada praktyczne kółka, ułatwiające przemieszczanie po trawniku czy nierównych powierzchniach.  

Grill Broil King BK 310

Wymiary grilla:

wysokość – 110 cm

szerokość – 123 cm

głębokość – 54 cm

Grill gazowy Broil King Porta-Chef 320

Trzecia propozycja to mobilny grill Broil King Porta-Chef 320. Posiada odczepiane nogi, dzięki czemu można go złożyć niczym walizkę i zabrać ze sobą na wyprawę za miasto np. nad jezioro. Z łatwością zmieści się bowiem do bagażnika naszego samochodu. Wyposażony został w trzy tubowe palniki ze stali szlachetnej z otworami po obu stornach o łącznej mocy 6 kW, plastikowe składane półki boczne, dwa dwustronne ruszty żeliwne, a także 3 aromatyzery Flav-R-Wave ze stali szlachetnej. Dostępny jest również w wersji z dodatkowym wózkiem, który ukryje 11 kg butlę z gazem. Warto podkreślić, że z jego pomocą przygotujesz posiłki nawet dla 8 osób!

Grill Broil King Porta-Chef 320

Wymiary grilla:

wysokość – 93 cm

szerokość –  109 cm

głębokość – 52 cm

Wszystkie wymienione modele kupisz w naszym sklepie online lub salonach stacjonarnych w Koszalinie (ul. Szczecińska 37) i Redzie (ul. Wejherowska 71).