Nietypowe akcesoria do grillowania – 5 propozycji

Chcesz zaskoczyć swoich gości podczas wakacyjnego spotkania? Masz ochotę na zupełnie coś innego niż klasyczne dania z grilla takie jak kaszanka czy kiełbasa? Sprawdź więc te nietypowe akcesoria, dzięki którym odkryjesz zupełnie nową stronę grillowania! Kupisz je w naszym sklepie online Domuwarte.pl

Kosz do ryby

Grillowanie kojarzy ci się tylko z przyrządzaniem mięsnych potraw? Zdziwisz się więc, bo marka Broil King pomyślała również o fanach rybnych specjałów prosto z grilla! Specjalny kosz pozwoli na równomierne grillowanie ryby. Rączka umożliwia łatwe obracanie, a także przenoszenie kosza. To praktyczny gadżet, który pozwoli też na grillowanie kawałków warzyw. Kosz ma długość 40 cm. 

Piec do pizzy do grilla

Nietypowy, żeliwny piec do pizzy do grilla, który gwarantuje, że pizza zostanie idealnie dopieczona nawet z góry! Piec jest otwarty z tyłu, co pozwala na wykorzystywanie mocy palnika rożna, a to w rezultacie kieruje gorące powietrze bezpośrednio do pieca. Efektem jest idealnie wypieczona, chrupiąca pizza. Dokup do niego kompatybilny kamień do pizzy, by mieć idealny zestaw!

Fartuch Broil King

Co wyróżnia fartuch Broil King od klasycznych fartuchów dostępnych w sklepach? Fakt, że posiada od razu przyszyty otwieracz do butelek. Niezwykle praktyczne i pomysłowe! Fartuch posiada wiele pojemnych kieszeni i dostępny jest w jednym rozmiarze. Wykończony został niebieskim szwem i sygnowany jest logiem Broil King. 

Lodowa szczotka do rusztów

Unikalne rozwiązanie pozwalające na czyszczenie gorących rusztów przy użyciu brył lodu! W momencie styku lodu z gorącą powierzchnią wytwarza się para wodna, która usuwa tłuszcz i zabrudzenia. Zestaw zawiera formę i uchwyty na trzy lodowe wkłady do szczotki.

Praska do burgerów

Innowacyjny projekt marki Broil King! Możliwość przygotowania burgerów o 3 różnych wielkościach mięsa z wagą: 110g, 140g lub 170g. Dzięki innowacyjności pozwala na wyrobienie mięsa na trzech stopniach grubości, co daje możliwość indywidualnego dopasowania wg gustu. Rekomendowana ilość mięsa do praski do burgerów to 140 gram. Możną ją myć w zmywarce.